Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Maszyny do ropy i gazu używane

Jedną z używanych maszyn do ropy i gazu jest układarka rur na sprzedaż. Jest to pojazd gąsienicowy, który zalicza się do grupy maszyn przeznaczonych do robót ziemnych. Osprzęt roboczy wysięgnikowy mocuje się z lewej strony maszyny. Jest to tak zwany żuraw boczny lub dźwig boczny. Wykorzystuje się go do budowania rurociągów naftowych, gazowych i wodociągów. Podstawowa wersja używanej układarki do rur jest przystosowana do pracy w klimacie umiarkowanym. Może ona również po odpowiednich zmianach pracować przy temperaturach powietrza od -50 °C do +40 °C.

Jaki osprzęt do używanych układarek do rur?

W naszej ofercie mamy używane układarki do rur z osprzętem dźwigowym (wykorzystywanym do podnoszenia oraz układania elementów rurociągu w wykopie), zgarniakowym (wykorzystywanym do zasypywania wykopu), oraz ubijakowym (wykorzystywanym do zagęszczania gruntu w wykopie).

Z czego składa się osprzęt dźwigowy używanych układarek do rur?

Składa się on z: wysięgnika, umieszczonego po lewej stronie maszyny, przeciwwagi, wciągarek hydraulicznych haka i wysięgnika.

Jakie są najważniejsze podzespoły używanych układarek do rur?

Główne podzespoły układarki rur to: podwozie gąsienicowe, rama główna, nadwozie, układ napędowy, hydraulika układu napędowego, osprzęt roboczy, hydraulika układu roboczego i wciągarki.

Co jeszcze znajduje się w kategorii używane maszyny do ropy i gazu?

Możesz tu znaleźć między innymi: sprzęt rurociągowy, sprzęt wiertniczy do gazu i ropy, traktory spawalnicze, silniki przemysłowe. Używane Maszyny do Ropy o Gazu- Niskie ceny.

Do góry