Podnośniki, platformy oraz żurawie

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Używane podnośniki platformy oraz żurawie

Podnośniki nożycowe to specjalistyczny sprzęt stosowany zarówno w fabrykach i magazynach oraz na placach budowy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór podnośników nożycowych używanych na sprzedaż. Przydadzą Ci się jako urządzenie do codziennych prac oraz do jednorazowych interwencji, gdy potrzebny jest wysokiej jakości sprzęt do pracy na dużych wysokościach. W naszej ofercie mamy: podnośniki i podesty nożycowe o napędzie spalinowym i elektrycznym, podnośniki przegubowe z wysięgiem bocznym, podnośniki masztowe, podnośniki towarowe i podnośniki na przyczepie.

Używane podnośniki przegubowe z wysięgiem bocznym

Podnośniki przegubowe z wysięgiem bocznym zapewniają większy zasięg roboczy w halach produkcyjnych i magazynach, oraz na placach budowy. Podnośniki gwarantują większą dostępność roboczą, ale tylko wtedy, gdy zachowa się odpowiedni poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziesz podnośniki przegubowe z wysięgiem bocznym w wielu rodzajach. Mamy kompaktowe podnośniki zasilane jednostkami elektrycznymi oraz podnośniki pozwalające na pracę na zewnątrz na budowach, wszystkich prace konserwacyjne budynków, montaż i serwisowanie oświetlenia ulicznego.

Używane żurawie budowlane

Współczesne żurawie budowlane, nazywane inaczej żurawiami wieżowymi, są wykorzystywane do budowania drapaczy chmur. Zalicza się je do największych maszyn roboczych. W naszej ofercie mamy używane żurawie budowlane stacjonarne i przejezdne. Mogą być umieszczone na podwoziu szynowym lub gąsienicowym. Używane podnośniki, platformy oraz żurawie -Niskie ceny

Do góry