Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Sprzęt do asfaltu używany

Jednym z używanych sprzętów do asfaltu w naszej ofercie są rozściełacze do asfaltu na sprzedaż. Są to maszyny budowlane stosowane przy pracach drogowych. Jej funkcją jest układanie warstw nawierzchni bitumicznej. Cykl pracy przy budowaniu drogi wygląda następująco: wyrównywanie nawierzchni, rozkładanie asfaltu i zagęszczanie go. Po tym jak już równiarka wykona swoje zadanie, do akcji wkracza używany rozściełacz do asfalty. Rozkłada on parę warstw nawierzchni. Każdą z nich wygładza i zagęszcza walec. Natomiast skrapiarka spryskuje ją emulsją bitumiczną, aby stworzyć spoiwo pomiędzy warstwami.

Używane frezarki do asfaltu

Używane frezarki do asfaltu są to maszyny drogowo- budowlane, wykorzystywane do ścinania materiałów o zwiększonej trwałości. Mowa tutaj również o nawierzchni asfaltowej i betonowej, konstrukcjach żelbetonowych. Najważniejszym narzędziem roboczym w używanych frezarkach do asfaltu jest diamentowa tarcza do cięcia. Działa ona dzięki mocy silnika elektrycznego lub benzynowego. Jej mechanizm gwarantuje dokładną głębokość ścięcia. Zależnie od konkretnego modelu oraz konfiguracji, używane frezarki do asfaltu mogą być ręczne(operator idzie za maszyną oraz kieruje nią za pomocą specjalnych uchwytów) oraz samojezdne.

Używane recyklery do asfaltu

W naszej ofercie są również używane recyklery do asfaltu, czyli maszyny do grzania oraz powtórnego przerobu materiału z zerwanych nawierzchni bitumicznych. Najczęściej są wykorzystywane w przedsiębiorstwach instalacyjnych i drogowych. Używany sprzęt do asfaltu- Niskie ceny.

Do góry