Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Spycharki używane

Używana spycharka gąsienicowa jest to ciągnik gąsienicowy, który zalicza się do grupy maszyn do robót ziemnych. Maszynę tę stosuje się do wykonywania prac ziemnych w budownictwie ogólnym albo przemysłowym, górnictwie odkrywkowym oraz skalnym, energetyce (hałdowanie węgla kamiennego w elektrociepłowniach), leśnictwie, w sektorze komunalnym (składowiska odpadów), portach i kolejowych terminalach przeładunkowych.

Zastosowanie spycharek używanych

Używane spycharki są wykorzystywane przede wszystkim do odspajania gruntu, robienia wykonów, przemieszczania urobku na niewielkie odległości, zagęszczania podłoża, zmniejszania oraz profilowania terenu i pozostałych prac z wykorzystaniem lemiesza, zrywaka, zaczepu oraz innych specjalistycznych osprzętów. Podstawowa wersja spycharki używanej na sprzedaż jest odpowiednia do pracy w klimacie umiarkowanych. Może być również przystosowana do eksploatacji przy temperaturach powietrza od -50 °C do +50 °C.

Budowa używanej spycharki gąsienicowej

Najważniejsze podzespoły spycharki gąsienicowej to: podwozie gąsienicowe, rama główna, nadwozie, układ napędowy, hydraulika układu napędowego, osprzęt roboczy i hydraulika układu roboczego. Podwozie jest złożone z dwóch ram trakcyjnych, które mają konstrukcję skrzynkową. Wyposażone są w rolki jezdne, rolki podtrzymujące, koła napinające, koła łańcuchowe i łańcuchy gąsienicowe z płytami gąsienicowymi. W serwisie Maszyno.pl mamy naprawdę bardzo duży wybór używanych spycharek w atrakcyjnych cenach. Sprawdź sam! Używane Spycharki- Niskie ceny.

Kategorie ogłoszeń
Maszyny budowlane [powrót]
Schowek
Do góry