Maszyny do muraw golfowych oraz sportowych używane

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Maszyny do muraw golfowych oraz sportowych używane

W naszej ofercie posiadamy maszyny do muraw golfowych oraz sportowych używane. Można wśród nich znaleźć między aeratory używane.

Aeratory używane

Aerator jest urządzeniem przeznaczonym do aeracji trawników. Jego elementami roboczymi są ostro zakończone rurki albo zęby, które są osadzone na obracającym się wale. Wycinają w glebie otwory o średnicy 15–18 mm w warstwie nośnej do głębokości 8–10 cm. Znacznie to przyspiesza regenerację trawnika po zimie. Aeratory używane stosuje się w celu rozluźnienia oraz napowietrzenia gleby. Można ich używać wielokrotnie w ciągu sezonu. Jest to o wiele delikatniejszy zabieg niż wertykulacja. Darń jest tylko nakłuwana, a nie nacinana. W naszej ofercie Maszyno.pl znajdziesz następujące rodzaje aeratorów używanych: aeratory bez napędu, aeratory elektryczne lub akumulatorowe oraz aeratory spalinowe.

Opryskiwacze używane

Opryskiwacze są to urządzenia do opryskiwania, jak sama nazwa wskazuje. Stosuje się je przy ochronie chemicznej oraz nawożeniu roślin uprawnych, w tym również roślin i krzewów. Opryskiwacze używane najczęściej składają się ze zbiornika na ciecz roboczą, pompy i rozpylacza lub zestawu rozpylaczy.

Kosiarki używane

Trudno jest wyobrazić sobie utrzymanie pola golfowego w odpowiednim stanie bez właściwej kosiarki. W tej kategorii znajdują się używane: kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe, ręczne kosiarki bębnowe przeznaczone do wysokich traw oraz traktorki ogrodowe. To, którą z nich wybierzesz zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do przejrzenia tej kategorii. Maszyny do muraw golfowych oraz sportowych używane- Niskie ceny!

Do góry