Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Nożyce do żywopłotu używane

Używane nożyce do żywopłotu są częścią standardowego wyposażenia narzędziowego każdego ogrodnika, który zajmuje się pielęgnowaniem okazałej roślinności, staranne uformowanej i ozdobnie przystrzyżonej. Zależnie od tego, jak duży masz żywopłot w ogrodzie, u nas znajdziesz różnego typu narzędzia, które służą do dbania o krzewy.

Nożyce ręczne do niewielkich żywopłotów używane

Dbanie o żywopłot wymaga systematycznego przycinania zbyt wyrośniętych gałązek oraz formowania całości w zieloną ścianę, która znajduje się tuż za ogrodzeniem, wyznacza najważniejsze ścieżki i rozdziela różne części ogrody. Gdy żywopłot ma niewielkie rozmiary, do jego pielęgnowania zupełnie wystarczą małe nożyce ręczne używane. Posiadają wygodne do trzymania, ergonomiczne rękojeści oraz budowę, która umożliwia dokładne cięcie nawet grubych gałązek. Interesującym modelem, który sprawdzi się przy docinaniu wyższych części krzewów są używane nożyce do żywopłotu z teleskopowymi rękojeściami.

Nożyce spalinowe do większych żywopłotów używane

Gdy zielone śniady wyznaczone przez gęsty żywopłot rozpościerają się na dużym obszarze, do ich pielęgnacji nie będą wystarczające narzędzia obsługiwane ręczne, lecz nożyce spalinowe. Umożliwiają one w krótkim czasie przycinanie oraz formowanie większych krzewów o gęstym poszyciu. Praca z używanymi nożycami spalinowymi do żywopłoty jest bardzo prosta i przyjazna, bo to narzędzie szybko wygładzi zaniedbaną podstawę żywopłotu oraz skoryguje zaokrąglenia lub nierówne końcówki. Zapraszamy do przeglądania naszych ofert. Nożyce do żywopłotu- Niskie ceny!

Do góry