Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Urządzenia komunalne używane

Używane komunalne zamiatarki oraz nośniki narzędzi mogą pracować przez cały rok. Zamiatają, koszą, myją i odśnieżają. Bardzo dobrze radzą sobie zarówno na wąskich, parkowych alejkach, jak i na parkingach, placach miejskich, drogach publicznych i stadionach sportowych. Wszystkie dostępne w naszym serwisie Maszyno.pl używane urządzenia komunalne są niezawodne, elastyczne, jeżeli chodzi o zastosowania i mają intuicyjną obsługę.

Używane zamiatarki miejskie

Używane zamiatarki miejskie doskonale radzą sobie ze sprzątaniem dróg publicznych, placów miejskich, ulic, parków, dworców oraz innych terenów zewnętrznych.

Używane nośniki narzędzi

Możliwość dołączenia do nich wielu różnorodnych narzędzi daje prawie nieograniczoną liczbę zastosowań.

Używane odkurzacze miejskie

W naszej ofercie mamy również używane odkurzacze miejskie. Są odpowiednie do sprzątania terenów zielonych, chodników, placów na terenach komunalnych i przemysłowych.

Oferta serwisu Maszyno.pl

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór używanych urządzeń komunalnych. Mamy tutaj na myśli nie tylko wszystkie wyżej wymienione, ale również wiele innych. Warto wymienić tutaj chociażby używane solarko-piaskarki. Stosuje się je do posypania pokrytych lodem dróg piaskiem, solą i innymi specjalnymi substancjami. Kupno takiego urządzenia pozwala na obrobienie dużych terenów w bardzo krótkim czasie, co jest szczególnie ważne na terenach miejskich. W razie pytań o nasz asortyment, zachęcamy do kontaktowania się z nami. Znalezienie odpowiedniego używanego urządzenia komunalnego ułatwia wyszukiwarka. Urządzenia komunalne używane- Niskie Ceny!

Do góry