Zamiatarki - Zgarniarki – Odśnieżarki używane

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Zamiatarki - Zgarniarki – Odśnieżarki używane

Zamiatarki używane są to zbudowane na podwoziu samochodu ciężarowego komunalne pojazdy specjalne stosowane do oczyszczania dróg, ulic, chodników oraz pasów startowych, ze znajdujących się na nich nieczystości. Takich, jak na przykład: pył, liście, czy drobne odpady komunalne. W kategorii zamiatarki używane znajdują się również mniejsze konstrukcje, które od początku były zbudowane właśnie w tym celu. Mamy tutaj na myśli: używane zamiatarki kompaktowe, przyczepy zamiatające (zamiatarki ciągnione) i maszyny, które nie przypominają samochodu. Jeżeli chodzi o sposób działania to zamiatarki używane dzieli się na: ssące oraz elewatorowe.

Zgniatarki używane do odpadów komunalnych

Zaletami zgniatarek używanych do odpadów komunalnych jest to, że pozwalają zaoszczędzić miejsce, zmniejszają koszty wywozu śmieci, pozwalają na jak najlepsze wykorzystanie pojemności pojemnika (kontenera), są łatwe w obsłudze), mają niewielką powierzchnię montażu oraz pozwalają zachować czystość i porządek. Zgniatarki używane do odpadów komunalnych są bardzo często wykorzystywane w branży gastronomicznej, hotelarskiej, w szpitalach i innych budynkach użyteczności publicznej.

Odśnieżarki używane

Zakup odśnieżarki używanej potrafi w bardzo dużym stopniu ułatwić życie w czasie mroźnej zimy z dużymi opadami śniegu. Urządzenie pozwoli Ci szybko odśnieżyć podjazd oraz dróżki i chodniki na Twojej posesji. Odśnieżarki używane można podzielić na elektryczne oraz spalinowe. Odśnieżarki spalinowe używane przeznaczone są do pracy na większych przestrzeniach. Zamiatarki - Zgarniarki – Odśnieżarki używane- Niskie ceny!

Do góry