Maszyny do przetwórstwa drewna rozdrabniania i recyklingu

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Maszyny do przetwórstwa drewna rozdrabniania i recyklingu używane

W naszej ofercie mamy bardzo wiele rodzajów używanych maszyn do przetwórstwa drewna, rozdrabniania i recyklingu. Jedną z nich są używane rębaki. Są to maszyny przeznaczone do rozdrabniania drewna albo gałęzi. Mają obracającą się tarczę z nożami, która jest odpowiedzialna za rozdrabnianie wkładanego materiału i przerabianie go na zrębki. Używane rębaki rozdrabniają materiał w stosunku 6:1. Uzyskany z rębaka materiał stosuje się do produkowania papieru, na ściółkę lub opał. Wyróżnia się dwa najważniejsze rodzaje rębaków używanych: tarczowe (noże poruszają się w jednej płaszczyźnie koła tarczy) i bębnowe (ruch noży zaznacza walec).

Używane łuparki do drewna

Wybór odpowiedniej używanej łuparki do drewna nie jest wcale prosty. Musi mieć atrakcyjną cenę i posłużyć jeszcze przez parę sezonów. Musi również zapewniać bezpieczeństwo w czasie pracy. Przy wyborze łuparki używanej do drewna należy wziąć pod uwagę między innymi hałaśliwość pracy. Proces łupania drewna jest sam w sobie dość głośny. Dobrze jest w związku z tym zainwestować w wysokiej jakości ochraniacze na uszy. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty łuparek używanych.

Używane karczowniki, czyli frezarki do pni

Karczownik, nazywany inaczej frezarką do pni jest profesjonalnym urządzeniem, które służy do zmniejszania pni, pozostałych po wycięciu drzewa. Do tarczy tnącej używanego karczownika są zamontowane noże frezujące, czyli ślimakowe, które karczują pień drzewa powyżej oraz poniżej poziomu gruntu. Jest to kolejny rodzaj maszyn do przetwórstwa drewna, rozdrabniania i recyklingu dostępnych w naszym serwisie. Maszyny do przetwórstwa drewna rozdrabniania i recyklingu używane- Niskie ceny.

Do góry