Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Wózki widłowe używane

Używany wózek jezdniowy podnośnikowy nazywa się potocznie wózkiem widłowym. Jest to kołowy pojazd mechaniczny napędzany silnikiem. Wykorzystywany jest do przewozu materiałów o dużej masie. Może to być nawet kilkadziesiąt ton, w zależności od typu używanego wózka widłowego. Wykorzystuje się go do transportu na niewielkie odległości oraz magazynowania. Stosowany jest przede wszystkim do prac rozładunkowych w magazynach, portach i fabrykach. materiał przeznaczony do przemieszczenia za pomocą używanego wózka widłowego najczęściej umieszcza się na paletach.

Historia używanych wózków widłowych

Podnośnikowe wózki jezdniowe zaczęły być produkowane w latach 20. XX w. przez kilka firm, w tym Clark (obecnie Clark Material Handling Company) oraz Yale & Towne Manufacturing.

Budowa używanych wózków widłowych

Standardowe wózki widłowe używane (jezdniowe) są złożone z: ramy wózka wykonanej ze stali, podwozia, składającego się z trzech lub czterech kół, silnika niskoprężnego zasilanego benzyną albo gazem ciekłym LPG, dodatkowego obciążenia znajdującego się w tylnej części wózka, żeby zapewnić jego równowagę w czasie przewożenia materiałów przeciążających przód wózka, masztu, który jest zamocowany pionowo z przodu wózka, wideł, wykonanych z jednolitego kawałka stali o kształcie litery "L" każda, karetki (płyty czołowej), kraty ochronnej z metalowych płaskowników, metalowej klatki bezpieczeństwa, oraz kabiny operatora z kierownicą, pedałami i dźwigniami umożliwiającymi sterowanie wózkiem. Posiadamy duży wybór używanych wózków widłowych. Wózki Widłowe Używane- Niskie ceny!

Do góry