Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Agregaty uprawowe

Używane agregaty uprawowo-siewne są praktycznym połączeniem kilku maszyn uprawowych, które mają różne zastosowania i budowę. Pomysł agregatowania urządzeń nie jest niczym nowym. Sposoby łączenia kilku narzędzi w jedną praktyczną całość znane są od lat i stosowane przez firmy produkujące maszyny rolnicze. Agregaty uprawowe na sprzedaż obniżają koszty produkcji, zmniejszają liczbę przejazdów roboczych. To oszczędność czasu i paliwa.

Zastosowanie w praktyce używanych agregatów uprawowych

Agregaty uprawowo-siewne, które mamy na sprzedaż, są przeznaczone do różnych typów gleb pod siew. Ich funkcją jest spulchnianie oraz wyrównywanie górnej warstwy gleby oraz rozbijanie i kruszenie zaskorupiałej powierzchni pola i ugniatanie podłoża, aby stworzyć jak najlepsze warunki do wschodzenia roślin uprawnych. To zabiegi sprawiają, że gleba uzyskuje odpowiednią wartość strukturalną, które umożliwia łatwe przenikanie powietrza, wody oraz ciepła do góry, jak również podsiąkanie wód gruntowych od dołu, bezpośrednio do układów korzennych roślin.

Odpowiednie również do wyciągania chwastów

Zestawy agregacyjne wykorzystywane są też do wyciągania chwastów rozłogowych, niszczenia chwastów nasiennych, spulchniania ściernisk oraz przygotowywania roli do siewu po orce albo głęboszowaniu. W naszej ofercie mamy bardzo szeroki wybór używanych agregatów uprawowych uznanych na rynku marek. Wszystkie dostępne na stronie maszyny rolnicze są odpowiednio sprawdzane przed wystawieniem na sprzedaż. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Używane agregaty uprawowe-Niskie ceny.

Do góry