Maszyny drogowe i odśnieżające

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Maszyny drogowe i odśnieżające

W naszej ofercie mamy również maszyny drogowe i odśnieżające na sprzedaż. Jednymi z nich są posypywarki. Ważnym narzędziem, które hamuje powstawanie śliskości zimowej oraz szybką ją likwiduje, jest posypywarka. To solidna maszyna komunalna, która jest niezbędna przy trudnych warunkach drogowych.

Różne rodzaje maszyn drogowych oraz odśnieżających

W naszej ofercie mamy wysokiej klasy używane maszyny drogowe i odśnieżające, takie, jak klasy solarko-piaskarki, które można zamontować na różnych nośnikach, na skrzyni samochodu, wywrotkach, pojazdach hakowych lub bramowcach. Nasze solarki z pewnością przydadzą się firmom, które są odpowiedzialne za kondycję dróg, chodników i parkingów w okresie zimowym.

Maszyny odpowiednie do trudnych warunków atmosferycznych

Dostępne w naszym sklepie używane maszyny drogowe i odśnieżające gwarantują dokładne posypywanie drogi nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Wyróżnia je intuicyjna obsługa oraz niezawodność. Używane maszyny drogowe i odśnieżające bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z piaskiem, solą oraz innymi specjalnymi środkami uszorstniającymi.

Używane maszyny drogowe i odśnieżające- pługi do odśnieżania

Jedną z najczęściej używanych maszyn do ośnieżania i utrzymywania dróg w dobrej kondycji w okresie zimowym jest pług do odśnieżania. Dostępne w naszej ofercie używane maszyny drogowe i odśnieżające szybko likwidują śnieg, błoto pośniegowe i nabój lodowy. Bardzo dobrze sprawdzą się na ulicach, na autostradach oraz na placach parkingowych lub płytach lotniskowych. Używane maszyny drogowe i odśnieżające-Niskie ceny.

Do góry