Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Opryskiwacze

Jeżeli szukasz niedrogiego, używanego opryskiwacza, to sprawdź ogłoszenia dostępne na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tutaj używane opryskiwacze na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie mamy na sprzedaż zarówno opryskiwacze spalinowe, jak i elektryczne. Możesz kupić również zbiornik lub pompę do opryskiwacza. Mamy bardzo duży wybór używanych opryskiwaczy sadowniczych oraz hydraulicznych o różnej pojemności.

Czym są opryskiwacze w rolnictwie?

Opryskiwacz jest to, jak sama nazwa wskazuje, urządzenie do opryskiwania. Stosuje się je przy ochronie chemicznej i nawożeniu roślin uprawnych, drzew i krzewów. W standardowej wersji znajduje się: zbiornik na ciecz roboczą, pompa i rozpylacz lub zestaw rozpylaczy.

Typy opryskiwaczy używanych

Z uwagi na zastosowanie albo metodę przewożenia, opryskiwacze na sprzedaż można podzielić na kilka grup: samojezdne (opryskiwacze- pojazdy, nie wymagają dołączenia do nich na przykład ciągnika. Mają własną jednostkę napędową i układ kierowniczy), polowe zawieszane, polowe zaczepiane (wykorzystywane w uprawach rolnych, połączone są z ciągnikiem za pomocą haka i ciągnione za pojazdem), opryskiwacze ULV, sadownicze ( do wykonywania oprysków na drzewach oraz krzewach), opryskiwacze ogrodowe o bardzo niewielkich rozmiarach, kompresyjne, plecakowe i specjalistyczne. W naszym sklepie internetowym posiadamy naprawdę bardzo duży wybór używanych opryskiwaczy, przeznaczonych do różnych czynności w rolnictwie. Zapraszamy do nas! Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia. Używane Opryskiwacze-Niskie Ceny.

Do góry