Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Rozsiewacze

Używane rozsiewacze nawozów mineralnych są przeznaczone do wysiewania nawozów pylistych, krystalicznych oraz granulowanych. Zależnie od składy chemicznego nawozy można podzielić na: azotowe, fosforowe, potasowe, wapniowe, wieloskładnikowe. Natomiast z uwagi na pochodzenie na mineralne oraz organiczne.

Jakie rodzaje rozsiewaczy używanych mamy w naszej ofercie?

Pierwszym rodzajem rozsiewaczy są sprzedaż są odśrodkowe. Mają wmontowany zespół roboczy, czyli jedną lub dwie tarcze z łopatami, które obracają się w płaszczyźnie poziomej i rozrzucają nawóz dzięki działaniu siły odśrodkowej. Szerokość robocza jest tutaj dużą większa od szerokości konstrukcyjnej maszyny rolniczej, co daje możliwość bardziej wydajnej pracy. Są wykorzystywane do wysiewania dużych ilości nawozu, w szczególności wapnia.
Kolejnym rodzajem jest rozsiewacz odśrodkowy przyczepiany używane. To przyczepa jednoosiowa o ładowności 2 i pół tony. W jego skład wchodzą następujące elementy: tarcze robocze, skrzynia, przenośnik tarczowy, zasuwa regulacyjna, przekładnia stożkowa, silniki hydrauliczny, oraz inne.
Mamy na sprzedaż również rozsiewacze odśrodkowe zawieszane. Stosuje się je do rozsiewania nawozów mineralnych, ponieważ z uwagi na zbyt dużą pojemność zbiornika nie nadają się do rozsiewania wapnia. Zespół roboczy tego siewnika to pojedyncza tarcza z łopatkami, napędzana od WOM przez wał przegubowy. Siew regulowany jest przez dwie dźwignie. Ostatnim rodzajem są rozsiewacze odśrodkowe zawieszane.
Zachęcamy do przejrzenia oferty naszych rozsiewaczy na sprzedaż! Używane rozsiewacze-Niskie ceny.

Do góry