Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Sieczkarnie

Ten dział z pewnością zainteresuje osoby, które posiadają plantacje kukurydzy. Nowoczesne sieczkarnie na sprzedaż są przeznaczone do zbioru kukurydzy na zielonkę. Można z niej sianokiszonkę wysokiej jakości. Najwyższy standard osiąga się dzięki zaawansowanym metodom zbioru oraz przetwarzania materiały. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi tych maszyn rolniczych. Zapewniamy, że kupno używanej sieczkarni na naszej stronie, w dużym stopniu przyczyni się do poprawienia wydajności pracy. Co więcej, w naszej ofercie można znaleźć również kosiarki, kopaczki i ciągniki rolnicze.

Czym są sieczkarnie używane?

Sieczkarnia to maszyna rolnicza, która służy do cięcia słomy, trawy, kukurydzy oraz innych roślin pastewnych na sieczkę. Sieczkarnie po raz pierwszy pojawiły się w XIX wieku. Zastąpiły narzędzia ręczne podobne do kosy, który służyły do wykonywania sieczki. Nazywano je rzezakiem.

Rodzaje sieczkarni używanych

Można wyróżnić następujące rodzaje sieczkarni na sprzedaż: samojezdne, polowe, przyczepiane do ciągnika, stacjonarne napędzane ręczne korbą, kieratem lub silnikiem elektrycznym. Mogą również stanowić część kombajnu. Najbardziej wydajne są sieczkarnie samojezdne i to one przeważają w naszej ofercie sieczkarni używanych.
Budowa sieczkarni na sprzedaż Sieczkarnie używane składają się z: koryta, zespołu podającego, zespołu tnącego, zespołu napędzającego, oraz koła zamachowego. Wszystkie dostępne u nas sieczkarnie na sprzedaż są w doskonałych stanie technicznym. Zapraszamy do przeglądania! Używane Sieczkarnie-Niskie Ceny.

Do góry