Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Ciągniki / Traktory rolnicze na sprzedaż

Poniżej prezentujemy ofertę używanych ciągników rolniczych, pochodzących od sprawdzonych, znanych na całym świecie marek. Znajdujące się w naszej ofercie traktory są poddawane przeglądom technicznych i gdy jest to potrzebne, to od razu się je naprawia. O całym tym procesie, oczywiście na bieżąco informujemy klientów. Mamy na sprzedaż używane traktowy z Polski i zza granicy. Ciągniki rolnicze nazywane są inaczej traktorami. Są najpopularniejszymi maszynami rolniczymi. Aktualnie występują w małych i w dużych gospodarstwach rolnych. Zarówno w tych, które specjalizują się w produkcji roślinnej, jak i zwierzęcej.

Funkcje używanych ciągników rolniczych

Jako pojazd mechaniczny traktor jest stosowany do rozmaitych prac w gospodarstwie rolnym. Najczęściej używa się go do prac polowych, a mówiąc bardziej szczegółowo do transportowania innych maszyn rolniczych, które nie mają własnego napędu, na przykład kultywatorów lub siewników. Zależnie od typu maszyny, można ją przymocować do tyłu albo do przodu ciągnika. Poza tym ciągniki używane są wykorzystywane jako funkcjonalny środek transporty, gdy doczepi się do nich przyczepy rolnicze.

Typy używanych ciągników rolniczych

Ciągniki rolnicze na sprzedaż, czyli traktory wyróżnia się przede wszystkim według rodzaju układu jezdnego i mocy silnika. Ciągniki kołowe są najczęściej spotykanymi i najbardziej uniwersalnymi rodzajami traktorów. Pośród nich można wyróżnić ciągniki z napędem na jedną tylko oś (2WD) oraz ciągniki z napędem na obie osie (4WD). Używane traktory- niskie ceny.

Kategorie ogłoszeń
Maszyny rolnicze [powrót]
Schowek
Do góry