Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Środki transportu używane na sprzedaż

Interesujące Cię środki transportu używane na sprzedaż znajdziesz na zdjęciach umieszczonych poniżej. Wystarczy kliknąć w jedno z nich, aby obejrzeć jego dokładny opis. W każdej z prezentowanych przez nas poniżej środków transportu na sprzedaż. Można znaleźć oferty z Polski oraz zagranicy.

Na czym polega transport?

Transport jest to zgodnie z definicją przemieszczanie ludzi i towarów w przestrzeni. Używa się do tego specjalnych środków, nazywanych środkami transportu. Potrzeba przewożenia rzeczy i lub wytworzyła się razem z rozwojem cywilizacji. Transport jest potrzebny do dziś. To jeden z najważniejszych warunków dobrego działania gospodarki na całym świecie. Wyjątkowe znaczenie w historii transportu kołowego ma rozwój motoryzacji. Dzięki temu transport dziś jest aż tak bardzo rozwinięty.

Jakie pojazdy zalicza się do środków transportu?

Są to przede wszystkim różnego rodzaju samochody używane wielu marek. Zalicza się tu również przeznaczone do transportu rzeczy samochody ciężarowe. Można tutaj wymienić na przykład takie marki, jak: Volvo, Scania, DAF, MAN, Mercedes, Renault. Z samochodów dostawczych warto jest zwrócić uwagę na następujące marki: Volkswagen, Peugeot, Ford, Renault, Mercedes, Iveco, Fiat. W tej kategorii używanych środków transportu mieszczą się również vany i autobusy, busy (do przewożenia osób).

Czym wyróżniają się samochody ciężarowe używane?

Samochody ciężarowe są to silnikowe pojazdy mechaniczne. Ich dopuszczalna masa to powyżej 3500 kg. Głównie przewozi się nimi towary, ciągnie naczepy lub przyczepy. Osoby, które chcą zostać kierowcami ciężarówek, muszą posiadać prawo jazdy kategorii C lub C1(w odniesieniu do ciężarówek o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,5 do 7,5 tony. Do prowadzenia zespołu pojazdów, czyli samochodu ciężarowego z naczepą, potrzebne jest prawo jazdy kategorii E. Używane samochody dostawcze
Samochody dostawcze na sprzedaż to połączenie samochodu osobowego oraz ciężarowego o małej wadze. Transportuje się nimi niezbyt duże ładunki. Największa masa całkowita takiego używanego samochodu dostawczego to 3500 kg. Jego ładowność nie może przekroczyć 1800 kg. Z tego względu do kierowania używanym samochodem dostawczym, wystarczające będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B. Natomiast jeżeli chodzi o nadwozie używanych samochodów dostawczych, to możemy wśród nich wymienić następujące modele: pick-up, skrzyniowe, furgonowe (van) i specjalne (kontenery, chłodnie).

Jak znaleźć samochody użytkowe używane w dobrym stanie?

Jeżeli interesują Cię samochody używane dostawcze na sprzedaż, to skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Znajdziesz tutaj między innymi: samochody ciężarowe, kontenery, chłodnie samochodowe, ciężarówki firanki oraz ciężarówki typu Platforma lub Skrzynia.
Dostępne w naszym sklepie samochody ciężarowe używane podzielone są na kategorie i podkategorie, co umożliwia bardzo szybkie znalezienie interesującego Cię pojazdu. Środki transportu są potrzebne w każdej dużej firmie, bo bez nich trudno sobie wyobrazić jej rozwój. Mamy naprawdę bardzo duży wybór używanych środków transportu w naprawdę dobrym stanie technicznym i wizualnym. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

Kategorie ogłoszeń
Środki transportu [powrót]
Schowek
Do góry