Autobusy, autokrary i mikrobusy

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Autobusy, autokary i mikrobusy

Autobus jest typem pojazdu użytkowego, przeznaczonym do bezpiecznego przewożenia pasażerów oraz ich bagaży. W autobusie używanym znajduje się co najmniej osiem miejsc pasażerskich (bez miejsca dla kierowcy). Autobusy już od dawna stanowią niezbędną część systemu transportowego w każdym mieście. Nie ważne, czy jest to gminne miasteczko, czy kilku milionowe miasto. Jednak poza zwykłymi miejskimi, pasażerskimi autobusami używanymi, w tej kategorii znajduje się dość duży wybór rozmaitych jednostek.

Klasyfikacja autobusów używanych

Ze względu na trasy jazdy, dzielą się na: miejskie, podmiejskie i autokary. Z uwagi na przeznaczenie, możemy wyróżnić autobusy na sprzedaż: pasażerskie, szkolne, wycieczkowe, oraz lotniskowe. Z uwagi na konstrukcję i wyposażenie możemy mieć do czynienia z autobusami używanymi: z maską albo bez, piętrowymi, wysokopodłogowymi i niskopodłogowymi, przegubowymi (o dwóch albo trzech sekcjach).

Autokary używane

W naszej ofercie występują również autokary używane. Autokar to pojazd z rodziny ciężkich. Jest przeznaczony do przewozu osób na długich dystansach. W naszym sklepie znajdziesz autokary używane przeznaczone do transportu międzymiejskiego lub podróży turystycznych

Mikrobusy używane

Mikrobusy to małych rozmiarów autobusy, które mogą w czasie jednego kursu przewieźć zazwyczaj od 9 do 17 pasażerów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby do twojej floty dołączył kolejny pojazd, to przejrzyj naszą ofertę mikrobusów używanych. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Używane Autobusy, Autokary i Mikrobusy-Niskie ceny.

Do góry