Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Koparki leśne używane

Koparki leśne są bardzo przydatnymi maszynami, które mają zastosowanie w lasach, we wszystkich tych miejscach, w których nie zmieści się duża koparka budowlana. Używane koparki leśne są niezastąpione przy wielu pracach ziemnych. Na co zwrócić uwagę przy wyborze używanej koparki leśnej?

Zwykła koparka nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem

Tradycyjna koparka nie będzie mogła pracować w każdym miejscu. Przeszkodą są jej duże rozmiary oraz gigantyczny ciężar. Wtedy z pomocą przyjdzie Ci używana koparka leśna. To maszyna, której masa nie jest większa niż sześć ton, a pojemność łyżki nie jest większa niż 0,16 m3. Używane koparki leśne powinny się znaleźć w wyposażeniu wielu firm budowlanych.

Cechy używanej koparki leśnej

Na rynku występuje bardzo wiele różnych modeli koparek leśnych używanych. To sprawia, że możesz zaopatrzyć się w maszynę , która bardzo dobrze sprawdzi się nawet na lekkich gruntach oraz w trudnodostępnych miejscach. Z pewnością można do nich zaliczyć las. Używane koparki leśne w pierwszej chwili swoją konstrukcją przypominają tradycyjne koparki, ale ich ramię jest pełnoobrotowe. To znaczy, że można je przemieszczać dowolnie w prawo oraz w lewo. Najbardziej popularne są koparki leśne używane na gąsienicach. Takie rozwiązaniem daje możliwość regulowania szerokości koparki leśnej. Najpopularniejsze są gąsienice gumowe. Warto jeszcze zwrócić szczególną uwagę na osprzęt używanej koparki leśnej, ponieważ to ona decyduje, do jakich prac w lesie będzie miała ona zastosowanie. Używane Koparki Leśne -Niskie ceny.

Do góry