Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Pozostałe

Tutaj znajdziesz listę wszystkich używanych produktów w dziale Pozostałe. Jeżeli chcesz bardziej dokładnie określić parametry wyszukiwania w kategorii Pozostałe lub znaleźć inny używany sprzęt, akcesoria, części zamienne, to skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Możesz też przejrzeć listę maszyn używanych dostępnych w naszym serwisie Maszyno.pl.

Używane pługi leśne

Jedną z maszyn dostępnych w kategorii Pozostałe jest używany pług leśny. Jest to pług dwuodkładnicowy. Przeznaczony jest do częściowej uprawy gleby pod odnowienia oraz zalesienia przez wyoranie bruzd, a następnie ułożenie skib po obu stronach bruzdy. Jest złożony z dwustronnego korpusu płużnego, ramy, odbojnicy oraz wałków ugniatających skiby.

Używane strugarki

Kolejnymi maszynami w tej kategorii są używane strugarki do drewna. Są to obrabiarki do obróbki skrawaniem płaszczyzn. Używane strugarki do drewna można podzielić na strugarki do płaszczyzn oraz do strugania kształtowego. Strugarka do płaszczyzn "grubościówka" na sprzedaż przeznaczona jest do nadania struganej desce określonej grubości. Może obrabiać jedną, dwie albo cztery płaszczyzny jednocześnie.

Piły ręczne do drewna używane

W naszej ofercie mamy jeszcze piły ręczne do drewna używane. Służą do cięcia drewna. Aby cięcie szło szybko używana piła ręczna do drewna musi mieć właściwie naostrzone zęby. Ważny jest przede wszystkim odpowiedni kąt natarcia, skok zębów oraz geometria ostrza. Posiadamy bardzo szeroką ofertę używanych pił ręcznych do drewna w wyjątkowo dobrym stanie technicznym. Sprawdź sam! Używane pozostałe-Niskie ceny!

Do góry