Sprzęt do czyszczenia magazynów

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Sprzęt do czyszczenia magazynów używany

W kategorii sprzęt do czyszczenia magazynów używany mamy między innymi zamiatarki oraz szorowarki. Zacznijmy od tych pierwszych.

Zamiatarki używane

Zamiatarka używana jest rodzajem sprzętu komunalnego, przeznaczona jest do sprzątania w pomieszczeniach oraz na odkrytych przestrzeniach, na przykład do czyszczenia podłogi, asfaltowanych dróg, ulic z kurzu, śmieci i błota. Zamiatarki używane są produkowane z napędem elektrycznym lub benzynowym. Są wyposażone w różnego rodzaju akcesoria do czyszczenia, na przykład: w szczotki, zbiorniki oraz rozdzielacze do wody, pojemniki na śmieci. Zamiatarki używane występują w kilku rodzajach: zamiatarki elewatorowe oraz zamiatarki ssące. Zamiatarki używane mogą być używane, kiedy na zewnątrz jest ciepło do sprzątania oraz polewania ulic. Natomiast w zimie do odśnieżania i rozprowadzania piasku lub innych substancji antypoślizgowych. Kompaktowe zamiatarki ręcznego sterowania doskonale nadają się do sprzątania bardzo dużych pomieszczeń i terenów, takich jak magazyny i supermarkety.

Szorowarki używane

Szorowarki używane są to urządzenia czyszczące jednotarczowe bez odsysania. Wykorzystuje się je do czyszczenia podłóg przez ruch obrotowy okrągłej szczotki szorującej napędzanej silnikiem znajdującym się w głowicy maszyny. Szorowarka jednotarczowa nie posiada układu odsysającego , czyli silnika ssącego i listwy ssącej, który osusza podłogę w trakcie czyszczenia. W związku z tym każdy, kto stosuje szorowarkę używaną na mokro musi później użyć odkurzacza do zbierania wody. Sprzęt do czyszczenia magazynów używany- Niskie ceny!

Do góry