Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Sprzęt do załadunku używany

Używany sprzęt do załadunku to między innymi akumulatorowe wózki unoszące. Są to wyjątkowo ekonomiczne urządzenia do załadunku oraz rozładunku samochodów ciężarowych oraz transportu palet na krótkich i średnich odcinkach.

Szybki transport towarów

Wszystkie wózki unoszące używane wyposażone są w silniki jazdy na prąd zmienny. Dzięki swojej sprawności gwarantują one dużą prędkość oraz szybkie przyspieszenie w każdej sytuacji. Stwarzają one jak najlepsze warunki do sprawnego oraz skutecznego transportowania towarów. Poza szybkością wózki akumulatorowe unoszące charakteryzują się wydłużonym czasem pracy. W ofercie naszego serwisu Maszyno.pl znajdują się używane wózki unoszące prowadzone dyszlem i wózki z platformą. Ten pierwszy rodzaj jest obsługiwany przez operatora idącego, a drugi przez operatora jadącego.

Używane wózki transportowe

To kolejny rodzaj asortymentu w naszej ofercie. Używane wózki transportowe to środki transportu wewnętrznego o ograniczonym zasięgu oraz ruchu przerywanym, które służą do transportowania ładunków. Duża różnorodność używanych wózków transportowych powoduje, że są one usystematyzowane zgodnie z różnymi kryteriami, zgodnymi z ich cechami konstrukcyjnymi albo użytkowymi. Zależnie od warunków przemieszczania się można wyróżnić używane wózki jezdniowe oraz szynowe. Wózki transportowe dzielą się przede wszystkim na podnośnikowe i unoszące. Mamy ich szeroki wybór w naszym serwisie Maszyno.pl. Chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości związane z konkretnym modelem. Używany Sprzęt do załadunku-Niskie ceny!

Do góry