Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.

Załadunek i kopanie

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór używanych koparek i koparko-ładowarek na sprzedaż różniących się wielkością i możliwościami technicznymi. Oferujemy Ci maszyny renomowanych marek, które zapewniają wydajną oraz bezawaryjną pracę. Dbamy o to, aby dostępny w naszym sklepie sprzęt był zawsze całkowicie sprawni, posiadał aktualne badania techniczne.

Ładowacz czołowy używany

Ładowacz czołowy używany to maszyna rolnicza, czyli ładowacz, montowana do ramy na ciągnikach rolniczych. Jest przeznaczona do załadunku oraz wyładunku środków transportowych dla takich materiałów jak: piasek, żwir, nawozy mineralne, wapno, obornik, buraki, czy ziemniaki. Jest wykorzystywany również do prac transportowych w gospodarstwie rolnym.
Zależnie od wykonywanej pracy można wymienić chwytak na: czerpak materiałów sypkich, czerpak do kamieni, chwytak do bel owijanych folią, chwytak do obornika, chwytak do kłód, widły do obornika, widły do bel i kostek słomy i siana, widły do palet, widły z krokodylem, skrzynia załadunkowa lub szufle z krokodylem.

Jak dobrze wybrać używany ładowacz czołowy?

Gdy będziesz przeglądał oferty naszych maszyn rolniczych, których przeznaczeniem jest załadunek i kopanie, to kieruj się głównie wielkością i mocą posiadanego ciągnika. Używany ładowacz czołowy jest jednym z niezbędnym urządzeń we współczesnym gospodarstwie rolnym. Gdy wybierzesz któryś z naszych ładowaczy czołowych na sprzedaż, to uwolnisz się od wielu ciężkich, fizycznych prac, które wcześniej musiałeś wykonywać przy pomocy wideł albo szufli. Używane Maszyny do Załadunku i Kopania-Niskie Ceny.

Do góry